Home קידום אתרים קידום אורגני: איך תוכלו לגרום לאתר להיות מדורג ראשון?

קידום אורגני: איך תוכלו לגרום לאתר להיות מדורג ראשון?

by cafe777
קידום אתרים | בר סמכא

קידום אורגני

אתם מחפשים את האתר שלכם בגוגל, ובפועל רואים איך כל המתחרים נמצאים מעליכם? זוהי סיטואציה מאוד מתסכלת, סיטואציה שעשויה להביא אתכם למצב של חוסר אונים. אך תזכרו כי כמו שאותם מתחרים הגיעו למקומות הראשונים בחיפושים, יבוא יום וגם אתם תוכלו למצוא את עצמכם בדיוק במיקומים הללו. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להכין כי הכל מתחיל ונגמר דרך קידום אורגני. ברגע שתקדמו את האתר כמו שצריך, כך תוכלו לגבור בקלות על פני כל המתחרים.

ללא קידום אתרים אורגני איכותי לא תוכלו להביא את האתר למצב שבו הוא נמצא במיקומים הראשונים, ובמצב כזה ההצלחה עשויה להתרחק מאוד. עסק שלא מממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בו באינטרנט, יתקשה מאוד לשרוד ולהשאיר את הראש מעל למים. נכו לכתיבת שורות אלה, האינטרנט הוא המקום הנוח ביותר להצלחה – ובו בזמן המקום החשוב ביותר להצלחה.

אז איך תוכלו להביא את האתר שלכם למקומות הראשונים במנועי החיפוש? זוהי שאלה שכמעט כל אחד ישאל את עצמו בשלב כזה או אחר, ואנו כאן על מנת לספק לכם טיפים יעילים שיכולים לסייע. פתאום תוכלו לראות איך האתר הקטן שנבנה לא מזמן, הופך באמצעות קידום אורגני להיות אתר מוביל שנכנסים אליו מידיי יום אלפי גולשים שונים – ללא ספק יהיה מדובר על סיפור הצלחה של ממש.

סבלנות זה הדבר החשוב ביותר להצלחה

לפני שנסביר לכם איך לבצע קידום אתרים אורגני בגוגל, אתם צריכים לקחת בחשבון כי מדובר על תהליך שיכול לקחת מעט זמן. כך שאם אתם חושבים כי בתוך מספר ימים תצליחו להביא את האתר למקומות הראשונים בגוגל, אז אתם צריכים לחשוב על כך פעם נוספת. מדובר על תהליך שאפילו יכול לקחת מספר שבועות או אפילו חודשים.

ככל שביטויי החיפוש יהיו תחרותיים יותר, כך הזמן להגיע למקומות הראשונים בגוגל הוא ארוך יותר. בכל זאת קידום אורגני גם נועד בכדי להישאר רלוונטי לאורך תקופת זמן ארוכה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי מדובר על תהליך שיהיה שווה את כל המאמץ שלכם.

? קידום אתרים | בר סמכא

תשקיעו בתוכן שאתם מעלים לאתר

בכדי שתוכלו לבצע קידום אתרים אורגני כמו שצריך, אתם תהיו מוכרחים לשים לב לאיכות של התוכן שעולה לאתר. אפילו אם התוכן נכתב על ידי כותב תוכן מקצועי, מוטב כי תקראו אותו בכדי לראות כי לא קיימות שגיאות קריטיות. ככל שהתוכן יהיה יותר איכותי, כך הגולשים יישארו יותר זמן באתר – וכך המיקום של האתר בדירוג של גוגל יעלה.

התוכן הוא אחד מהאלמנטים המשמעותיים ביותר שצריך לשים אליהם לב כאשר מקדמים אתר באופן אורגני. בנוסף לכך, מחובתכם לעדכן את האתר על בסיס קבוע עם תוכן חדש ומעניין. ככל שתעלו יותר תוכן לאתר, כך גוגל יראה את זה באור חיובי ויבין כי מדובר על אתר שמחדש ומעדכן את הגולשים כל פעם.

מחקר מילות מפתח אפקטיבי

הבסיס לכם קידום אורגני הוא מחקר מילות מפתח, שכן על בסיס המחקר תוכלו לקבוע את קו הפעולה העתידי שלכם. זוהי הסיבה שמחקר מילות המפתח צריך להגיע כבר בשלבים הראשונים, ובנוסף הוא צריך להתבצע בצורה הכי מקצועית והכי אפקטיבית שיש בכדי שתוכלו לראות תוצאות. מספיק שתפספסו מילת מפתח אחת חשובה, ואתם עלולים שלא לממש את הפוטנציאל של האתר.

איך תדעו אילו מילות מפתח הן הנכונות ביותר לקידום האורגני של האתר? מילות המפתח הנכונות ביותר יהיו אלה עם התחרות הנמוכה ביותר אך בו בזמן עם כמות החיפושים הגבוהה ביותר. ככל שמילת מפתח תהיה מחופשת יותר, כך תוכלו להכניס אל האתר הרבה יותר גולשים והרבה יותר אנשים שיכולים להפוך גם להיות לקוחות בשלב מסוים.

חווית המשתמש חשובה עבור קידום אורגני

בשנים האחרונות גוגל שמה דגש משמעותי על כל הנושא של חווית משתמש, כאשר היא שואפת לאפשר לכל הגולשים שלה להגיע לאתרים איכותיים. כך שאם חווית המשתמש באתר שלכם לוקה בחסר, זה לא מופרך שמהסיבה הזאת הדירוג של האתר יפגע בצורה משמעותית – זוהי הסיבה שחובה לשים לכך לב.

חווית המשתמש באה לידיי ביטוי במהירות של האתר, בנראות של האתר, בנוחות הגלישה שהוא מציעה וכן בעוד מגוון רחב של אלמנטים. הדרך הטובה ביותר לשפר את חווית המשתמש היא לא על ידי חשיבה על קידום אתרים אורגני בגוגל, אלא על ידי איך אתם תרצו לגלוש באתר – ואילו אלמנטים היו עשויים להפריע לכם.

קישורים יכולים להביא לתוצאות מהירות יותר

הדבר האחרון שנרצה לדבר עליו בנושא של קידום אורגני הוא החשיבות של הקישורים. לעיתים הקישורים הם האקס פקטור שעושה את ההבדל, והם אלה שיוכלו לקחת את האתר שלכם ישירות אל המיקום הראשון במנועי החיפוש. כך שאם עד כה חשבתם כי מדובר על פיקציה בלבד, שווה לכם לשקול את הנושא הזה פעם אחת נוספת.

בכדי שקישורים יהיו טובים במיוחד עליכם לדאוג כי הם יגיעו מאתרים איכותיים וגדולים, ככל שהאתר יהיה גדול ופופולארי יותר כך תוכלו לבצע קידום אתרים אורגני כמו שצריך. אם הקישורים יגיעו מאתרים קטנים ושוליים, הם לא בהכרח יסייעו לכם להשיג את המטרה הראשית – ולעיתים אפילו כדאי לוותר עליהם ולהתמקד באתרים הגדולים באמת.

Related Articles

Leave a Comment